środa, 28 grudnia 2016

Jak wygląda kurs sep?

Jak wygląda kurs SEP?


Szkolenia elektryczne grupy G1, adresowane do firm i osób fizycznych mających zajmować się eksploatacją i/lub dozorem instalacji i sieci elektroenergetycznych, organizujemy na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi lub na życzenie klienta na terenie jego firmy. Kurs składa się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych, prowadzonych przez doświadczonych wykładowców/instruktorów. W swojej ofercie posiadamy również praktyczny kurs pomiarów elektrycznych, do którego przystąpić mogą również osoby, które nie biorą udziału w kursie podstawowym na uprawnienia grupy G1. Podczas zajęć praktycznych kursanci uczą się m.in.  wykonywania pomiarów parametrów pętli zwarcia, badania wyłączników różnicowoprądowych, pomiarów rezystancji izolacji czy rezystancji uziemienia.
 
 
Kurs podstawowy kończy się egzaminem SEP, czyli egzaminem kwalifikacyjnym na uprawnienia elektryczne grupy 1 D i E. Organizacją egzaminu oraz dopełnieniem wszelkich formalności zajmuje się nasza firma. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie.

Zapraszamy!

1 komentarz:

  1. Mój narzeczony jest z wykształcenia elektrykiem i wiem, że ukończył podobny kurs. Dzisiaj zarabia regularnie i rozwija się zawodowo. Każdemu polecam ten styl życia! Korzystajcie z takich kursów! Od narzeczonego jeszcze dodam sekret każdego dobrego elektryka - najlepszy sprzęt daje najlepsze efekty. Narzeczony osobiście zaopatrza się u https://dlaelektrykow.pl/200-kanaly-pvc, ale Wy możecie popróbować też gdzie indziej.

    OdpowiedzUsuń